„Sūduvos“ atakoms vadovaus Europoje siautėjusi įžaidėja iš JAV

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ toliau rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. „Sūduva“ skelbia, jog pasirašė sutartį su įžaidėja iš JAV Stephanie Gardner.

170 cm ūgio gynėja į Marijampolę atvyksta po itn rezultatyviai sužaistų sezonų Europoje.

Baigusi studijas JAV, Gardner pasirašė sutartį su Rumunijos aukščiausiosios lygos „Klužo-Napoka“ klubu, kuriame vidutiniškai rinko po 15,9 taško, atkovodavo po 5,3 kamuolio ir atlikdavo po 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

2016/2017 metų sezoną atletiškoji gynėja pradėjo Graikijos aukščiausioje lygoje, kur rinko po 15 taškų, atkvodavo po 5,3 kamuolio ir atlikdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

Antroje sezono pusėje Gardner persikėlė į Kragujavaco „Šumadija“ komandą iš Serbijos. Pajėgiausioje šalies lygoje naujoji „Sūduvos“ narė buvo tiesiog nesustabdoma ir fiksavo įspūdingus rodiklius – vid. 23 taškai, 3,8 atk. kam., 4,5 rez. perdavimo.

Ateinančiame sezone Stephanie Gardner „Sūduvoje“ sudarys įžaidėjų grandį kartu su marijampoliete Greta Tamašauskaite.

„Sūduva“ šiame tarpsezonyje jau sudarė naujas sutartis su treneriu Tadu Stankevičiumi bei žaidėjomis: Lina Mikelevičiene, Neringa Skadaite, Rita Milieškiene, Justina Matuzonyte ir Stephanie Gardner.

You May Also Like