„Sūduva“ BWBL čempionate kovos dėl bronzos medalių

Dabartinė Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ negins titulo finale. Tai paaiškėjo po šeštadienį vykusio pusfinalio, kurį „Sūduva“ pralaimėjo Kursko „Dynamo-Farm“ komandai rezultatu 58:68 (23:24, 11:15, 5:14, 19:15).

Marijampolės „Sūduva“ rungtynių pradžią pradėjo prasčiau ir atsiliko 10:6, tačiau tada prabilo „Sūduvos“ snaiperės, kurios pataikė tris tritaškius iš eilės ir leido marijampolietėms pirmauti 15:12, o po Lauros Svarytės tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų (20:14). Visgi, klaidos puolime neleido „Sūduvai“ išlaikyt turėto pranašumo, o tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms „Dynamo-Farm“ komanda dvitaškiu sugrąžino savo komandai pranašumą – 23:24.

Antrajame kėlinyje abiems komandoms nepavykdavo susikrauti solidesnės persvaros, o skirtumas tarp komandų nebūdavo didesnis nei trys taškai. Antrojo kėlinio pabaigoje „Sūduva“ turėjo 3 taškų persvarą, tačiau „Dynamo-Farm“ vos per vieną minutę sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai 33:35, o po dviejų kėlinio švieslentėje esantys skaičiai rodė, jog „Sūduva“ prieš didžiąją pertrauką atsilieka jau penkiais taškais – 34:39.

Po didžiosios pertraukos abi komandos kentė taškų badą. Pirmuosius taškus ketvirtąją kėlinio minutę pelnė „Dynamo-Farm“ – tritaškis metimas sukrovė rekordinį deficitą marijampolietėms (34:42). Netrukus kurskietės pirmą kartą pasiekė dviženklį pranašumą 51:37.

Po smūgio trečiajame kėlinyje neatsigavusi „Sūduva“ toliau didino savo deficitą, kuris vienu metu buvo 19 taškų 62:43. Visgi, čempionės parodė charakterį ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes sumažino savo atsilikimą – 53:66. Likus minutei rezultatas dar labiau ištirpo – 58:68. Visgi daugiau nuveikti „Sūduvai“ nepavyko.

„Sūduva“ rytoj 12.00 val. dėl BWBL bronzos žais su Torunės „Energa“.

„Sūduva“: L. Pikčiutė 13, L. Svarytė, A. Biloterskivska, N. Skadaitė ir K. Dobrikova po 8.

„Dynamo-Farm“: O. Forlkina 16, E. Polyashova 12, M. Cheremisina 8.