LMKL uždaryme ryškiausiai spindėjo „Sūduvos“ komandos atstovai

LMKL uždaryme ryškiausiai spindėjo „Sūduvos“ komandos atstovai

Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) iškilmingai paminėjo 23-ojo sezono pabaigą Birštone esančiame „Kurhauze“. Čia buvo apdovanotos stipriausios čempionato komandos ir geriausios krepšininkės, o taip pat padėkota klubų vadovams bei rėmėjams.

LMKL šiame sezone paskyrė 5000 eurų prizinį fondą geriausią vadybą pademonstravusiems klubams. Šioje kategorijoje nepralenkiama buvo Marijampolės „Sūduvos“ klubo vadyba, kuri buvo įvertinta kaip geriausia lygoje. Antrąją ir trečiają vietas užėmusios komandos buvo Ukmergės „Vilkmergės“ ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“. Čempionei Marijampolės „Sūduvai“ buvo įteiktas 3 tūkst. eurų čekis, o likusiosm dviems komandoms atiteko po 1 tūkst. eurų. Minėtų ekipų vadovai taip pat buvo apdovanoti poriniais kelialapiais praleisti savaitgalį „Eglės“ sanatorijoje ir pasilepinti SPA malonumais.

Uždarymo iškilmėse buvo išdalinti ir asmeniniai krepšininkių apdovanojimai. Daugiausiai asmeninių apdovanojimų susižėrė „Sūduvos“ lyderė Laura Svarytė – ji tapo rezultatyviausia, naudingiausia ir daugiausiai kamuolių atkovojusia žaidėja lygoje bei vos sutalpino rankose gautus apdovanojimus.

Ceremoniją vainikavo savo žaidimu abejingų nepalikusi „Sūduva“. Čempionių taurę iškėlė kapitonė Rita Milieškienė ir salėje suskambo audringi aplodismentai bei pabiro konfeti, taip simbolizuodama sezono pabaigą.

„Sūduva“ įsirašė į garbingą klubą, L.Svarytė tapo naudingiausia finalo serijos žaidėja

Naudingiausia intriguojančios ir penkerių rungtynių pareikalavusios Lietuvos moterų krepšinio lygos finalo serijos žaidėja tapo Laura Svarytė.

Marijampolės „Sūduvos“ aukštaūgė buvo tiesiog nesulaikoma – aikštelėje praleisdavo po 33 minutes, įmesdavo 18,8 taško, atkovodavo 14,8 atšokusio kamuolio, atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo 25,6 naudingumo balo.

L.Svarytė dominavo viso sezono metu, kai aštuoniskart tapo savaitės žaidėja ir dukart – mėnesio. 190 cm ūgio L.Svarytė buvo naudingiausia ir pusfinalio etapo krepšininkė.

Tuo tarpu pirmą kartą istorijoje LMKL auksą laimėjusi „Sūduva“ tapo aštuntąja komanda, kuriai pavyko tapti čempione. Prieš tai aukso medaliais džiaugėsi Vilniaus „Kibirkštis“ (6 sykius), sostinės „Lietuvos telekomas“ su keliais skirtingais pavadinimais (13 kartų), Kauno „Laisvė“ (3 kartus), Kauno „LKKI Viktorija“ (kartą), Kauno „VIČI-Aistės“ (dukart), „Utena“ (sykį) ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (kartą).

Info: lmkl.lt ir bcsuduva.lt

 

You May Also Like