Kaukėno pėdomis: 38-erių metų R. Milieškienė „Sūduvoje“ sužais paskutinį savo karjeros sezoną

Lapkritį savo 39-ąjį gimtadienį švęsianti krepšininkė Rita Milieškienė apsisprendė – ateinantis sezonas bus paskutinis jos ilgoje karjeroje. 175 cm ūgio gynėja su LMKL čempione „Sūduva“ sudarė vienerių metų sutartį, po kurios ilgametė LMKL krepšininkė baigs karjerą.

Rita Milieškienė 2016-2017 metų sezone Marijampolėje sužaidė puikų sezoną ir net tapo Lietuvos moterų krepšinio taurės finalo naudingiausia žaidėja (MVP).

Praėjusiame LMKL čempionate patyrusi gynėja vidutiniškai pelnydavo po 9,3 taško ir atkovodavo po 4,3 kamuolio bei atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus. BWBL čempionato statistika panaši – 7,5 taško ir 4 atkovoti kamuoliai per rungtynes.

38-erių metų krepšininkė „Sūduvoje“ praėjusiame sezone iškovojo savo pirmąjį karjeroje LMKL aukso medalį, o su pertraukomis Marijampolėje rungtyniauja nuo 2013 metų.

Per ilgą krepšininkės karjerą Milieškienė patyrė ne vieną sunkią traumą ir iškentė ne vieną sudėtingą operaciją, tačiau tai užsispyrusios žaidėjos nepalaužė ir leido džiaugtis ilgai trunkančia karjera.

Kaip teigia klubo direktorius Deividas Jurkša, Rita Milieškienė klubui yra daugiau nei žaidėja, ji yra tikras pavyzdys jaunosioms krepšininkėms.

„Rita Milieškienė – žmogus iš didžiosios raidės. Ji yra tikras pavyzdys visoms jaunoms žaidėjoms – profesionalumas, požiūris į krepšinį ir gyvenimą. Prieš pasirašydami sutartį, su Rita daug nekalbėjome, ji labai nori baigti savo karjerą komandoje, kurioje iškovojo pirmąjį savo LMKL aukso medalį. Rita yra tikras profesionalas aikštelėje ir už jos ribų. Mes tikime, jog mūsų jaunoje komandoje Rita sugebės perduoti savo neįkainojamą patirtį mūsų augančioms krepšininkėms“,- teigė klubo direktorius Deividas Jurkša.

„Sūduva“ šiame tarpsezonyje jau sudarė naujas sutartis su treneriu Tadu Stankevičiumi bei žaidėjomis: Kateryna Dobrikova, Lina Mikelevičiene, Neringa Skadaite ir Rita Milieškiene.

Alfredo Pliadžio nuotr.

 

 

You May Also Like