Bajorūnienė ir R. Milieškienė sutinka – trečiosios rungtynės bus visiškai kitokios (VIDEO)

Marijampolės „Sūduva“ antrosiose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo rungtynėse patyrė pralaimėjimą „Hoptrans-Sirenoms“, po kurio finalo serijos rezultatas tapo lygus – 1-1.

Prieš trečiąsias LMKL finalo rungtynes Marijampolėje „Sūduvos“ komandos vyr. trenerio asistentė Ela Bajorūnienė ir komandos kapitonė Rita Milieškienė pasidalino mintimis apie artėjančią kovą.

„Nori ar nenori, teko sugrįžti į tas sekmadienio varžybas, jas analizuoti. Pirmoje pusėje mes pasigedome ugnelės ir noro įrodyti tai, kaip mes galime žaisti. Antroji rungtynių pusė jau buvo nebloga“,– teigė E. Bajorūnienė.

Paklausta, ar Marijampolėje bus sunkiau žaisti, Ela Bajorūnienė sakė, jog lengva tikrai nebus.

„Vyr. treneris ir aš akcentavome, jog Garliavoje nebus lengva žaisti, taip ir buvo. O čia laukia tokios pat sunkios varžybos ir nemanau, jog jos bus ar gražesnės, ar lengvesnės“,– sakė „Sūduvos“ komandos vyr. trenerio asistentė.

Komandos kapitonė Rita Milieškienė teigė, jog po sekmadienio rungtynių nuotaikos buvo prastos, bet viskas greitai pasimiršo.

„Nuotaikos nebuvo geros, kai susitikom pirmadienį, bet kai pamiršti, tai kas įvyko, supranti – tai istorija. Toliau dirbam iš naujo, viskas pasimiršta ir žiūrim tik į priekį“,– optimistiškai kalbėjo „Sūduvos“ komandos kapitonė.

„Namuose visos komandos žaidžia geriau, bet čia yra finalas. Tai nėra paprastos rungtynės ir jos bus labai sunkios, tačiau manau, kad namų sienos mums tikrai padės“, – sakė Milieškienė.

Trečiosios LMKL finalo rungtynės vyks balandžio 12 d. 18.00 val. Marijampolėje.

 

You May Also Like